BIP
1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Aktualności
PODZIĘKOWANIE KOMENDANTA 1RBLog.
11.07.2017
11.07.2017r. Wałcz

Szanowni Państwo.

 

W związku z zakończeniem służby na stanowisku Komendanta 1 Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu, pragnę złożyć serdeczne, żołnierskie podziękowania całemu stanowi osobowemu 1 Regionalnej Bazy Logistycznej za współpracę oraz wspólną realizację zadań . Dziękuję za wszystko. Chciałbym podziękować lokalnym władzom samorządowym. Serdeczność z jaką mnie przyjęliście do własnego grona, pomoc jaką mi okazywaliście jest po prostu bezcenna. Serdeczne podziękowania kieruje do Komendantów WOG-ów, kierowników składów i warsztatów, dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość, życzliwość oraz gotowość do rozwiązywania nawet najtrudniejszych przedsięwzięć i zadań. Byłem Komendantem WOGu i wiem z jakimi problemami na co dzień się borykacie.

 

Jako Komendant zawsze kierowałem się zdrowym rozsądkiem, honorem, poszanowaniem wartości osobistej oraz rodzinnej. Robiłem wszystko aby atmosfera pracy była przyjazna i miła. Próbowałem Was zarazić swoim optymizmem i uśmiechem. Byłem wymagający ale wiecie, że zawsze mogliście przyjść z każdym nawet najtrudniejszym problemem. Drzwi były zawsze otwarte.

 

Niespodziewany rozwój sytuacji przerywa moją służbę w Wałczu. Zaręczam jednak, że podejmowane przeze mnie w przyszłości działania będą zawsze miały na celu, kontynuowanie rozwoju logistyki i całego systemu zaopatrywania w siłach zbrojnych, a w szczególności 1 RBLog.

 

Dziś odchodzę bez obaw, które towarzyszyły mi na początku, lecz z pełną świadomością, że pozostawiam 1 RBLog w dobrych rękach. Wasze doświadczenie i fachowość wzbudzają zazdrość oraz zachwyt.

 

Proszą Państwa o lojalność i daleko idącą pomoc nowemu Komendantowi aby mógł szybko i bezkolizyjnie przystąpić do wykonywania zadań, których w najbliższym czasie będzie bardzo dużo.

 

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę życzę zadowolenia płynącego ze świadomości dobrze wypełnianych obowiązków wobec Ojczyzny. Ponadto pragnę Państwu życzyć wszelkiej pomyślności, zdrowia i dalszej satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz zadowolenia w życiu prywatnym. Nie mówię żegnajcie, lecz do zobaczenia.

 

Komendant 1.RBLog Wałcz

płk Paweł MELA


Przebieg służby wojskowej:

 

1995-2001 – Szef Służby Żywnościowej 12 Złocienieckiej Brygady Kawalerii Pancernej

2001-2007 - Szef Służby Żywnościowej 2 Brygady Zmechanizowanej Złocieniec - Budowo

2007-2009 – Szef Służby 12 Dywizji Zmechanizowanej - Szczecin

2009-2010 – Szef Logistyki 12 Brygady Zmechanizowanej – Szczecin

2010-2011 – Szef Wydziału 12 Dywizji Zmechanizowanej – Szczecin

2011-2015 – Szef Wydziału 1 Regionalnej Bazy Logistycznej – Wałcz

2015-2016 – Komendant 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego- Oleszno

2016-2017 - Komendant 1 Regionalnej Bazy Logistycznej-Wałcz

 

Ordery, medale, wyróżnienia:

 

2003 - brązowy medal za Zasługi dla Obronności Kraju

2009 - Gwiazda Iraku

2009 - Gwiazda Afganistanu

2009 - brązowy medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny

2011 - srebrny medal za Zasługi dla Obronności Kraju

2017 - złoty medal za Zasługi dla Obronności Kraju

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych