BIP
1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Aktualności
UROCZYSTE POŻEGNANIE i PRZYWITANIE ŻOŁNIERZY
02.02.2018

W dniu 30 stycznia 2018 r. w obecności Komendanta 1 Regionalnej Bazy Logistycznej Pana płk. Cezarego BALEWSKIEGO, licznego grona żołnierzy oraz pracowników odbyła się ceremonia pożegnania żołnierzy zawodowych kończących w dniu 31 stycznia 2018 roku zawodową służbę wojskową. Komendant omawiając drogę służbową poszczególnych żołnierzy podziękował za lata poświęcone Siłom Zbrojnym RP.


Następnie przedstawił żołnierzy przybyłych do 1 RBLog celem pełnienia dalszej służby zawodowej oraz wręczył akty mianowań na wyższy stopień wojskowy.


W imieniu kończących zawodową służbę wojskową głos zabrał płk Ryszard Konefał, który podziękował Komendantowi 1 RBLog za wyróżnienia i słowa uznania podkreślając, że każdy z odchodzących żołnierzy z oddaniem służył Ojczyźnie. Podziękował rodzinom, a pozostającym w służbie żołnierzom życzył pomyślności w pracy i realizacji zawodowych planów.


Na zakończenie uroczystości Komendant płk Balewski ponownie podziękował kończącym zawodową służbę wojskową za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych, a nowo przybyłym żołnierzom życzył wytrwałości i sukcesów na nowych stanowiskach służbowych w strukturach 1 Regionalnej Bazy Logistycznej. Pożegnani żołnierze zostali uhonorowani pamiątkowym grawertonem.


Uroczystość zakończyła się życzeniami oraz pamiątkowym zdjęciem.


 

Text & foto: Agata Woźnica

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych